Author: S***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Burgundy | 2 photo(s)
Price: 112kr
Original Price: 149kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25011614113266954 |
Author: S***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Burgundy | 2 photo(s)
Author: S***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Gold | 2 photo(s)
Author: i***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it
Color: Burgundy | 1 photo(s)
Author: t***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very soft, lovely looking very happy with it
Color: Burgundy | 1 photo(s)